מהי הטכנולוגיה מאחורי הכמוסה האורגנית לאיזון הורמונלי?

מהי טכנולוגית ה bio identical hormone?

טכנולוגית ה bio identical hormone באישור ה FDA היא פריצת דרך משמעותית בתחום התרפיה ההורמונלית לבעיית חוסר איזון הורמונלי ותופעות גיל המעבר עבור גברים ונשים מעל גיל 40 ומסייעת רבות לשיפור משמעותי באיכות חיים והרגשתם של מטופלים רבים בעולם.

בניגוד לטיפולים ההורמונליים שהיו מקובלים בעולם הרפואה עד כה שיטת הפלט היא היחידה שמשחררת הורמונים זהים פיזיולוגית להורמונים הטבעיים למשך כל שעות היממה ובהתאם לצרכים הפיזיולוגים של הגוף, למשך תקופה של בין 3 ל 5 חודשים ללא כל תופעות לוואי וללא סיכונים מיותרים לגוף.

הכמוסה מורכבת ממקור טבעי שאינו סינתטי ,עשוי מצמחים ומכיל את המבנה ההורמונלי המדויק של ההורמונים האנושיים ולכן התהליך הוא שחזור ואיזון הורמונלי מושלם.

הכמוסה אינה עוברת בקיבה ואינה מעובדת ע"י הכבד. אין צורך בשימוש בבופרים ואין סיכון של עודף הורמונלי בגלל שהכמוסה מותאמת אישית לכל מטופל.

איך מתבצע הטיפול בפועל ?

לאחר בדיקת דם הורמונלית רגילה בקופת חולים ובהתאם לרמה ההורמונלית האינדיבידואלית של כל מטופל, מותאמת לכל מטופל ע"י מעבדת "ריבייב" כמוסה בגודל של גרגיר אורז שמתאימה לצרכיו האישיים. לאחר מכן המטופל מגיע למרפאה שלנו ולאחר אלחוש מקומי קל ברקמה השומנית של הגב התחתון (מעל הישבן) הכמוסה מוחדרת לגופו של המטופל ע"י רופא מיומן ולאחר מכן המטופל משוחרר לביתו. המטופל צריך להימנע למשך יומיים מפעילות ספורט מאומצת ומהרמה של דברים כבדים. לאחר מספר ימים המטופלים מתחילים לחוש בשיפור משמעותי בהרגשתם בכל מה שקשור לחוסר אנרגיה, חוסר בחשק מיני, עייפות, דכאון, חרדות, תפקוד מיני לקוי וכאבי מפרקים אצל גברים.
נשים ירגישו שיפור משמעותי פחות או יותר באותם מובנים ובנוסף ירגישו שיפור משמעותי לשינויים קיצוניים במצבי רוח, גלי חום ויובש נרתיקי.

שאלות נפוצות

איזון הורמונלי הוא תהליך טבעי שקורה בגוף לאחר גיל המעבר אצל גברים ונשים

במהלכו מתקיים שיבוש בייצור הורמונים נשיים וגבריים מה שפוגע בתפקוד האיברים בגוף.

עבור נשים הסימפטומים הם עייפות כרונית, דכאון , מצבי רוח משתנים , יובש נרתיקי

חשק מיני ירוד וגלי חום בגוף. אצל גברים הסימפטומים הם עייפות, עליה בשומן על חשבון מסת שריר , בעיות בזקפה  וחוסר חשק מיני .

כומסת הפלט היא טיפול הורמונלי טבעי וחדשני לאיזון הורמונלי עבור גברים ונשים.

הכמוסה מורכבת ממקור טבעי שאינו סינטטי ,עשוי מצמחים ומכיל את המבנה ההורמונלי המדויק של ההורמונים האנושיים ולכן התהליך הוא שחזור ואיזון הורמונלי מושלם .

הטיפול מתאים לנשים וגברים מעל גיל 40 שסובלים מחוסר איזון הורמונלי או שסובלים לאורך זמן מתופעות לוואי של גיל המעבר.

הכמוסה מותאמת באופן אישי לכל מטופל ומטופלת בהתאם לחוסרים ההורמונליים שנבדקים בבדיקת דם.

קודם כל עליכם למלא את השאלון באתר , לאחר מכן יש לבצע בדיקת דם הורמונלית בקופת חולים . בהתאם לתוצאה של בדיקת הדם מותאמת לכם כמוסה אישית שמתאימה לגופכם ( מתבצע ע"י מעבדה ) ולבסוף הכמוסה מוחדרת לגופכם ע"י רופא מיומן בתהליך שאינו פולשני האורך 5 דקות.

הגלולה מתחילה לאזן את ההורמונים לאחר מספר ימים בודדים והאפקט שלה על הגוף נמשך בין 4 חודשים ל 7 חודשים.

אין תופעות לוואי מיוחדות לטיפול.

התשובה היא כן אבל חשוב לעשות בדיקות דם הורמונליות לפני .